Automatic Updates (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Update
ar: تحديث

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Experimental
ar: تجريبي

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
