Automatic Updates (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Update
ur: تجدید

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
