Automatic Updates (8.x-2.5) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: more
he: עוד

en: Version
he: גירסה

en: Release notes
he: הערות גרסה

en: Update
he: עדכון

en: theme
he: ערכת נושא

en: Continue
he: להמשיך

en: FAQ
he: שאלות נפוצות

en: Up to date
he: מעודכן

en: Update available
he: קיים עדכון

en: Requirements
he: דרישות

en: Security update
he: עדכון אבטחה

en: Revoked!
he: בוטל!

en: Security update required!
he: נחוץ עדכון אבטחה!

en: Not supported!
he: לא נתמך!

en: About
he: אודות

en: Limitations
he: מגבלות

en: Project:
he: פרוייקט:

en: Operating in maintenance mode.
he: האתר נמצא כעת ב"מצב תחזוקה".

en: (Security update)
he: (עדכות אבטחה)
