Automatic Updates (8.x-2.5) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: more
hi: और भी

en: Version
hi: संस्करण

en: Release notes
hi: रिलीज नोट्स

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: theme
hi: थीम

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Up to date
hi: आधुनिक

en: Update available
hi: अपडेट उपलब्ध

en: module
hi: मॉड्यूल

en: Security update
hi: सुरक्षा अद्यतन

en: About
hi: के बारे में

en: Operating in maintenance mode.
hi: रखरखाव मोड में काम ।
