Automatic Updates (8.x-2.5) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: more
hr: više

en: Version
hr: Inačica

en: Release notes
hr: Napomene za inačicu

en: Update
hr: Osvježi

en: theme
hr: predložak

en: Continue
hr: Nastavi

en: Up to date
hr: Svježe

en: Update available
hr: Dostupne su nadogradnje

en: module
hr: modul

en: Revoked!
hr: Povučeno!

en: Security update required!
hr: Nužna sigurnosna nadogradnja!

en: Not supported!
hr: Nije podržano!

en: About
hr: Opis

en: Operating in maintenance mode.
hr: Rad u vanmrežnom režimu.

en: (Security update)
hr: (Sigurnosna nadogradnja)

en: (Unsupported)
hr: (Nepodržano)

en: Downloading updates
hr: Preuzimanje nadogradnji

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
hr: Nadogradi dok je lokacija van mreže (preporučeno).

en: Ready to update
hr: Spremno za nadogradnju
