Automatic Updates (8.x-2.5) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Up to date
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Congratulations!
kn: ಶುಭಾಷಯಗಳು!

en: Project:
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ
