Automatic Updates (8.x-2.5) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: more
ku: زیاتر

en: Version
ku: وەشان

en: Release notes
ku: زانیاری دەربارەی وەشان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: theme
ku: ڕووکار

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: Update available
ku: نوێکردنەوە هەیە

en: module
ku: مۆدیول

en: Not supported!
ku: پشتیوانی لێ نەکراوە!

en: About
ku: دەربارە

en: (Security update)
ku: (نوێکردنەوە ئەولەکارییەکان)

en: (Unsupported)
ku: (پشتیوانی لێنەکراوە)

en: Downloading updates
ku: داگرتنی نوێکردنەوەکان

en: Ready to update
ku: ئامادەیە بۆ نوێکردنەوە
