Automatic Updates (8.x-2.5) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Version
lv: Versija

en: Release notes
lv: Laidiena piezīmes

en: Update
lv: Atjaunināt

en: theme
lv: tēma

en: Continue
lv: Turpināt

en: FAQ
lv: BUJ

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: module
lv: modulis

en: Revoked!
lv: Atsaukts!

en: Security update required!
lv: Nepieciešams drošības atjauninājums!

en: Not supported!
lv: Netiek atbalstīts!

en: About
lv: Par

en: Operating in maintenance mode.
lv: Vietne darbojas apkopes režīmā.

en: (Security update)
lv: (Drošības atjauninājums)

en: (Unsupported)
lv: (Neatbalstīts)

en: Downloading updates
lv: Lejuplādē atjauninājumus

en: Ready to update
lv: Gatavs atjaunināšanai
