Automatic Updates (8.x-2.5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: more
my: ပို၍

en: Release notes
my: ထုတ်ပြန်ချက် မှတ်စုများ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: About
my: အကြောင်း
