Automatic Updates (8.x-2.5) - en to no translation catalogue (23 entries)

en: more
no: mer

en: Version
no: Versjon

en: Release notes
no: Notater

en: Update
no: Oppdater

en: theme
no: Utseendemaler

en: Continue
no: Fortsett

en: FAQ
no: OSS

en: Up to date
no: Oppdatert

en: Update available
no: Oppdatering er tilgjengelig

en: module
no: modul

en: Security update
no: Sikkerhetsoppdatering

en: Revoked!
no: Tilbakekalt!

en: Security update required!
no: Sikkerhetsoppdatering er påkrevd!

en: Not supported!
no: Ikke støttet!

en: About
no: Om

en: Operating in maintenance mode.
no: Er i vedlikeholdsmodus.

en: (Security update)
no: (Sikkerhetsoppdatering)

en: (Unsupported)
no: (Ikke støttet)

en: Downloading updates
no: Laster ned oppdateringer

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
no: Utfør oppdateringer med nettstedet i vedlikeholdsmodus (anbefales på det sterkeste)

en: Ready to update
no: Klar til å oppdatere

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href=":update">database update script</a> immediately.
no: Noen moduler har databaseskjemaoppdateringer som skal installeres. Du bør kjøre <a href=":update">databaseoppdaterings-skriptet</a> umiddelbart.

en: Back up your database and site before you continue. <a href=":backup_url">Learn how</a>.
no: Sikkerhetskopier databasen og nettstedet før du fortsetter. <a href=":backup_url">Lær hvordan</a>.
