Automatic Updates (8.x-2.5) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: more
sl: več

en: Update
sl: Posodobitev

en: theme
sl: tema

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: module
sl: modul

en: Revoked!
sl: Preklicano!

en: Security update required!
sl: Zahtevana je varnostna posodobitev!

en: Not supported!
sl: Ni podprto!

en: About
sl: O modulu
