Automatic Updates (8.x-2.5) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Version
th: รุ่น

en: Release notes
th: เอกสารกำกับรุ่น

en: Update
th: ปรับปรุง

en: theme
th: ธีม

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Up to date
th: รุ่นล่าสุด

en: Update available
th: มีการอัพเดต

en: Security update required!
th: จำเป็นต้องอัพเดตเพื่อความปลอดภัย

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Operating in maintenance mode.
th: กำลังอยู่ในสภาวะบำรุงรักษา
