Automatic Updates (8.x-2.5) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: more
ur: مزید

en: Version
ur: ورژن

en: Release notes
ur: ریلیز نوٹس

en: Update
ur: تجدید

en: (Security update)
ur: (سکیوریٹی اپڈیٹ)
