Automatic Updates (8.x-2.6) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: more
af: meer

en: Version
af: Weergawe

en: Update
af: Dateer op

en: theme
af: tema

en: Continue
af: Gaan voort

en: Up to date
af: Op datum

en: Not supported!
af: Nie ondersteun nie!
