Automatic Updates (8.x-2.6) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: more
bg: още

en: Version
bg: Версия

en: Release notes
bg: Бележки за версията

en: Update
bg: Промени

en: theme
bg: тема

en: Continue
bg: Продължи

en: Up to date
bg: Обновено

en: Update available
bg: Налични обновления

en: module
bg: модул

en: Revoked!
bg: Анулиран!

en: Security update required!
bg: Необходими са актуализации на сигурността!

en: Not supported!
bg: Не се поддържа!
