Automatic Updates (8.x-2.6) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: theme
dz: བརྗོད་དོན།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: module
dz: ཚད་གཞི་
