Automatic Updates (8.x-2.6) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: more
el: περισσότερα

en: Version
el: Έκδοση

en: Release notes
el: Σημειώσεις έκδοσης

en: Update
el: Ενημέρωση

en: theme
el: θεματική παραλλαγή

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Up to date
el: Ενημερωμένο

en: Update available
el: Διαθέσιμη ενημέρωση

en: module
el: μονάδα

en: Security update
el: Ενημέρωση ασφαλείας

en: Revoked!
el: Ανακλήθηκε!

en: Security update required!
el: Απαραίτητη η ενημέρωση ασφαλείας!

en: Not supported!
el: Δεν υποστηρίζεται!

en: About
el: Περί

en: Limitations
el: Περιορισμοί

en: Operating in maintenance mode.
el: Σε λειτουργία συντήρησης.

en: (Security update)
el: (Ενημέρωση ασφαλείας)

en: (Unsupported)
el: (Δεν υποστηρίζεται)

en: Downloading updates
el: Λήψη ενημερώσεων

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
el: Εκτέλεση ενημερώσεων με τον ιστοτόπο σε λειτουργία συντήρησης (συνιστάται εντόνως)

en: Ready to update
el: Έτοιμο για ενημέρωση

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href=":update">database update script</a> immediately.
el: Μερικές μονάδες περιέχουν ενημερώσεις στo σχήμα της βάσης δεδομένων. Πρέπει να εκτελέσετε το <a href=":update">σενάριο ενημέρωσης της βάσης δεδομένων</a> άμεσα.
