Automatic Updates (8.x-2.6) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: more
eo: pli

en: Version
eo: Versio

en: Release notes
eo: Eldonaj notoj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: theme
eo: haŭto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: FAQ
eo: ODD

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Update available
eo: Ĝisdatigo disponebla

en: module
eo: modulo

en: Revoked!
eo: Malvalidigita!

en: Security update required!
eo: Sekureca ĝisdatigo bezonata!

en: Not supported!
eo: Ne subtenata!
