Automatic Updates (8.x-2.6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: more
ka: მეტი

en: Version
ka: ვერსია

en: Update
ka: განახლება

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Update available
ka: განახლება შესაძლებელია

en: module
ka: მოდული
