Automatic Updates (8.x-2.6) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Version
km: កំណែ

en: Release notes
km: ឯកសារ​ចេញផ្សាយ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: theme
km: ស្បែក

en: Continue
km: បន្ត

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Update available
km: មាន​បច្ចុប្បន្នភាព

en: module
km: ម៉ូឌុល

en: Revoked!
km: បាន​ដកហូត​វិញ !

en: Security update required!
km: តម្រូវ​ឲ្យ​មានភាពទាន់សម័យ​ផ្នែក​សុវត្ថិភាព​ !

en: Not supported!
km: មិន​គាំទ្រ !

en: About
km: អំពី

en: Operating in maintenance mode.
km: ប្រតិបត្តិការ​ក្នុង​របៀប​តំហែ​ទាំ ។

en: (Security update)
km: (បច្ចុប្បន្ន​ភាព​ផ្នែក​​សុវត្ថិភាព​)

en: (Unsupported)
km: (មិន​គាំ​ទ្រ​)

en: Downloading updates
km: ទាញ​យក​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ជា​មួយ​តំបន់​បណ្ដាញ​ដែល​ស្ថិត​ក្នុង​របៀប​តំហែ​ទាំ (ផ្ដល់​អនុសាសន៍​យ៉ាង​ម៉ឹង​ម៉ាត់​)

en: Ready to update
km: ត្រៀម​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព
