Automatic Updates (8.x-2.6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: more
ps: نور

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Continue
ps: دوام

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: Security update
ps: خونديتوب اوسمهالیز

en: About
ps: په اړه
