Automatic Updates (8.x-2.6) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: more
sk: viac

en: Version
sk: Verzia

en: Release notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: Update
sk: Aktualizovať

en: theme
sk: téma vzhľadu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Update available
sk: Dostupná aktualizácia

en: module
sk: modul

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Revoked!
sk: Odvolané!

en: Security update required!
sk: Je potrebná bezpečnostná aktualizácia!

en: Not supported!
sk: Bez podpory!

en: About
sk: Informácie o

en: Unknown status
sk: Neznámy stav

en: Limitations
sk: Obmedzenia

en: Operating in maintenance mode.
sk: Prevádzka v režime údržby.

en: (Security update)
sk: (Bezpečnostná aktualizácia)

en: (Unsupported)
sk: (Nepodporované)

en: Downloading updates
sk: Preberanie aktualizácií

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
sk: Aktualizácie vykonávať s webom v režime údržby (silne odporúčané)

en: Ready to update
sk: Pripravený aktualizovať
