Automatic Updates (8.x-2.6) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: more
sq: tjetër

en: Version
sq: Versioni

en: Release notes
sq: Shënimet e lëshimit

en: Update
sq: Rifresko

en: theme
sq: tema

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: Update available
sq: Rifresko alias

en: module
sq: moduli

en: Security update required!
sq: Kërkohet përditësim sigurie!

en: Not supported!
sq: Suporti i fotografive

en: About
sq: Informacione

en: (Security update)
sq: (Përditësim sigurie)

en: (Unsupported)
sq: (E Pambështetur)

en: Downloading updates
sq: Duke shkarkuar përditësimet

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
sq: Kryej përditësimet me sajtin në gjendje mirëmbajtjeje (rekomanduar fuqishëm)
