Automatic Updates (8.x-2.6) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: more
te: మరిన్ని

en: Version
te: సంచిక

en: Release notes
te: విడుదల నోట్సు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: theme
te: అలంకారం

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: About
te: గురించి

en: (Security update)
te: (భద్రతా తాజాకరణ)
