Automatic Updates (8.x-2.7) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: more
be: болей

en: Version
be: Версія

en: Release notes
be: Інфармацыя пра выданне

en: Update
be: Абнавіць

en: theme
be: тэма

en: Continue
be: Працягнуць

en: Up to date
be: Актуальны

en: Update available
be: Абнаўленне даступна

en: Revoked!
be: Адменена!

en: Security update required!
be: Патрабуецца абнаўленне сістэмы бяспекі!

en: Not supported!
be: Не падтрымліваецца!

en: About
be: Аб

en: Operating in maintenance mode.
be: Працуе ў рэжыме абслугоўвання.

en: (Security update)
be: (Абнаўленне сістэмы бяспекі)

en: (Unsupported)
be: (Не падтрымліваецца)

en: Downloading updates
be: Загружаюцца абнаўленні

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
be: Выканайце абнаўленні сайта ў рэжыме абслугоўвання  (строга рэкамендуецца).

en: Ready to update
be: Гатовы абнавіць

en: Back up your database and site before you continue. <a href=":backup_url">Learn how</a>.
be: Спачатку захавайце сайт і базу дадзеных перад
    працягваннем працэсу. <a href=":backup_url">Даведацца як</a>.
