Automatic Updates (8.x-2.7) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: more
ast: más

en: Version
ast: Versión

en: Release notes
ast: Notes de la versión

en: Update
ast: Anovar

en: theme
ast: tema

en: Continue
ast: Siguir

en: Up to date
ast: Anováu

en: Update available
ast: Hai una versión nueva

en: module
ast: módulu
