Automatic Updates (8.x-2.7) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Release notes
bn: রিলিজ নোট

en: Update
bn: আপডেট

en: theme
bn: আবহ (থীম)

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Up to date
bn: আপ-টু-ডেট

en: About
bn: সম্পর্কে
