Automatic Updates (8.x-2.7) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Release notes
bo: པར་གཞིའི་གསལ་བཤད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: theme
bo: བརྗོད་གཞི།

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: Update available
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ།

en: Revoked!
bo: ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཚར

en: Security update required!
bo: བདེ་འཇགས་ཐད་ཀྱི་གསར་སྒྱུར་བྱེད་དགོས།

en: Not supported!
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མི་བྱེད།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: (Security update)
bo: ༼བདེ་འཇགས་གསར་སྒྱུར༽

en: (Unsupported)
bo: ༼རྒྱབ་སྐྱོར་མེད་པ༽

en: Downloading updates
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་ནང་དོན་ཚུར་ལེན་བཞིན་ཡོད

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
bo: ཉམས་གསོའི་རྣམ་པའི་འོག་ནས་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ།༼ནན་ཞུ་ཡིན༽

en: Ready to update
bo: གསར་སྒྱུར་གྲ་སྒྲིག་བྱེད་པ
