Automatic Updates (8.x-2.7) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: more
bs: još

en: Version
bs: Verzija

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Continue
bs: Nastavi

en: Revoked!
bs: Povučeno!
