Automatic Updates (8.x-2.7) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: more
cs: více

en: Version
cs: Verze

en: Release notes
cs: Poznámky k vydání

en: Update
cs: Aktualizovat

en: theme
cs: téma vzhledu

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: module
cs: modul

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Revoked!
cs: Revokováno!

en: Security update required!
cs: Je nutná bezpečnostní aktualizace!

en: Not supported!
cs: Nepodporováno!

en: About
cs: Popis

en: Unknown status
cs: Neznámý stav

en: Limitations
cs: Omezení

en: Operating in maintenance mode.
cs: Práce v módu údržby.

en: (Security update)
cs: (Bezpečnostní aktualizace)

en: (Unsupported)
cs: (Nepodporováno)

en: Downloading updates
cs: Stahuji aktualizace

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
cs: Proveďte aktualizace v módu údržby (silně doporučeno)

en: Ready to update
cs: Připraven k aktualizaci

en: Back up your database and site before you continue. <a href=":backup_url">Learn how</a>.
cs: Dříve než budete pokračovat, zálohujte databázi a soubory webu. <a href=":backup_url">Zde se dozvíte, jak na to.</a>
