Automatic Updates (8.x-2.7) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: more
et: veel

en: Version
et: Versioon

en: Release notes
et: Väljalasketeated

en: Update
et: Uuenda

en: theme
et: kujundus

en: Continue
et: Jätka

en: Up to date
et: Värske

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: module
et: moodul

en: Security update
et: Turvauuendus

en: Revoked!
et: Tagasi lükatud!

en: Security update required!
et: Vajalik on turvauuendus!

en: Not supported!
et: Mitte toetatud!

en: About
et: Programmist

en: Operating in maintenance mode.
et: Leht on hetkel hooldusrežiimil.

en: (Security update)
et: (Turvauuendus)

en: (Unsupported)
et: (Pole toetatud)

en: Downloading updates
et: Uuenduste allalaadimine

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
et: Teosta uuendusi hooldusrežiimis (soovitatav)

en: Ready to update
et: Uuendamiseks valmis

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href=":update">database update script</a> immediately.
et: Mõnedel moodulitel on vaja oma andmebaasistruktuuri uuendada. Sa peaksid viivitamatult käivitama <a href=":update">andmebaasi uuendamise skripti</a>.

en: Back up your database and site before you continue. <a href=":backup_url">Learn how</a>.
et: Varunda oma andmebaas ja sait enne jätkamist. <a href=":backup_url">Loe rohkem</a>.
