Automatic Updates (8.x-2.7) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Version
eu: Bertsioa

en: Release notes
eu: Bertsioaren oharrak

en: Update
eu: Eguneratu

en: theme
eu: tema

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Update available
eu: Eguneraketa eskuragarri

en: Revoked!
eu: Errebokatuta!

en: Security update required!
eu: Behar da segurtasun eguneraketa egin!

en: About
eu: (r)i buruz

en: Operating in maintenance mode.
eu: Mantentze moduan erabiltzen.

en: (Security update)
eu: (Segurtasun eguneraketa)

en: (Unsupported)
eu: (Ez da bateragarria)

en: Downloading updates
eu: Eguneraketak deskargatzen

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
eu: Gunea mantentze moduan ezarri eguneraketak egiteko (oso gomendagarria)

en: Ready to update
eu: Prest eguneratzeko
