Automatic Updates (8.x-2.7) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: more
fi: lisää

en: Version
fi: Versio

en: Release notes
fi: Julkaisutiedote

en: Update
fi: Päivitys

en: theme
fi: teema

en: Continue
fi: Jatka

en: Up to date
fi: Ajantasainen

en: Update available
fi: Päivitys saatavilla

en: module
fi: moduuli

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Security update
fi: Tietoturvapäivitys

en: Revoked!
fi: Peruttu!

en: Security update required!
fi: Turvapäivitys vaaditaan!

en: Not supported!
fi: Ei tuettu!

en: About
fi: Tietoja

en: Unknown status
fi: Tuntematon tilanne

en: Limitations
fi: Rajoitukset

en: Operating in maintenance mode.
fi: Sivusto on huoltotilassa.

en: (Security update)
fi: (Turvallisuuspäivitys)

en: (Unsupported)
fi: (Ei tuettu)

en: Downloading updates
fi: Ladataan päivityksiä

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
fi: Suorita päivitykset sivuston ollessa huoltotilassa (suositellaan)

en: Ready to update
fi: Valmiina päivittämään
