Automatic Updates (8.x-2.7) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: more
hy: ավելի

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Release notes
hy: թողարկման նշումներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Update available
hy: Թարմացումը հասանելի է

en: Operating in maintenance mode.
hy: Գործում է տեխնիկական սպասարկման ռեժիմում:
