Automatic Updates (8.x-2.7) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: more
is: meira

en: Version
is: Útgáfa

en: Release notes
is: Útgáfutexti

en: Update
is: Uppfæra

en: theme
is: þema

en: Continue
is: Halda áfram

en: FAQ
is: Algengar Spurningar

en: Up to date
is: Uppfært

en: Update available
is: Uppfærsla fáanleg

en: Security update
is: Öryggisuppfærsla

en: Security update required!
is: Öryggisuppfærslu krafist!

en: About
is: Um

en: (Security update)
is: (Öryggisuppfærsla)
