Automatic Updates (8.x-2.7) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: more
jv: pepaké

en: Version
jv: Versi

en: Release notes
jv: Cathetan rilis

en: Update
jv: Dianyari

en: theme
jv: téma

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: Update available
jv: Update cumawis

en: Revoked!
jv: Dicabud!

en: Security update required!
jv: Kudu nganyari keamanan!

en: Not supported!
jv: Ora disengkuyung!

en: About
jv: Ngenani

en: Operating in maintenance mode.
jv: Lagi nglakokaké mode perawatan.

en: (Security update)
jv: (Update Keamanan)

en: (Unsupported)
jv: (Ora didukung)

en: Downloading updates
jv: Lagi Ngundhuh update-tan

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
jv: Nglakokaké panganyaran nganggo mode Rumatan situs (diajabaké banget)

en: Ready to update
jv: Siap dianyari
