Automatic Updates (8.x-2.7) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Version
kk: Нұсқа

en: Release notes
kk: Шығарылым жазбалары

en: Update
kk: Жанарту

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Update available
kk: Жаңарту қолжетімді

en: Revoked!
kk: Қайтарылды!

en: Security update required!
kk: Қауіпсіздік жаңарту қажет!

en: Not supported!
kk: Қолдау көрсетілмейді!

en: (Security update)
kk: Қауiпсiздiктiң жаңартуы

en: (Unsupported)
kk: қолдамалатын

en: Downloading updates
kk: Жаңартулар қотарылуда

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
kk: Сайттаң қолдау күйіге жаңарту істеңіз (табанды ұсынылады)

en: Ready to update
kk: жаңартуға дайын
