Automatic Updates (8.x-2.7) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Release notes
mn: Хувилбарын тэмдэглэлүүд

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: Up to date
mn: Шинэ

en: Revoked!
mn: Хүчингүй болсон!

en: Security update required!
mn: Хамгаалалтын шинэчлэлт шаардлагатай!

en: Not supported!
mn: Дэмжигдээгүй!

en: Operating in maintenance mode.
mn: Засварын горимоор ажиллаж байна.

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
mn: Cайтыг засварын горимд байхад шинэчлэлтийг хийгээрэй (үүнийг чухалчлан зөвлөдөг)
