Automatic Updates (8.x-2.7) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: more
oc: mai

en: Release notes
oc: Nòtas de version

en: Update
oc: Metre a jorn

en: theme
oc: tèma

en: Continue
oc: Contunhar

en: Up to date
oc: A jorn

en: Update available
oc: Mesa a jorn disponibla

en: module
oc: modul

en: Revoked!
oc: Revocada !

en: Security update required!
oc: Mesa a jorn de seguretat necessària !

en: Not supported!
oc: Pas supòrtada !

en: About
oc: A prepaus

en: Operating in maintenance mode.
oc: Fonciona en mòde de mantenença.

en: (Security update)
oc: (Mesa a jorn de seguretat)

en: (Unsupported)
oc: (Sens supòrt)

en: Downloading updates
oc: Telecargament de las mesas a jorn

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
oc: Realiza las mesas a jorn amb lo site en mòde de mantenença (fòrça recomandable)

en: Ready to update
oc: Preparat per actualizar
