Automatic Updates (8.x-2.7) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Release notes
ug: نەشىر ئۇچۇرلىرى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: theme
ug: ئۇسلۇب

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
