AWS S3 Key Checker (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Submit
ar: إضافة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
