Ayrshare ? (1.0.0-alpha8) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
