Ayrshare ? (1.0.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Post
ar: المحتوى

en: Block
ar: الصندوق

en: From
ar: من

en: Comment
ar: التعليق

en: Comment ID
ar: معرف التعليق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Data
ar: المعطيات

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
