Ayrshare ? (1.0.0-alpha8) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: From
az: Kimdən

en: Comment
az: Şərh

en: Comment ID
az: Şərh İD-si

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
