Backerymails (8.x-2.2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Module
az: Modul

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
