Backerymails (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Mail
lt: Paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Module
lt: Modulis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: General
lt: Bendras

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Key
lt: Raktas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
