Background Image (2.0.0) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: N/A
lt: N/D

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Override
lt: Perrašyti

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Entity
lt: Esybė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Global
lt: Globalus

en: Radius
lt: Spindulys

en: Calculate
lt: Skaičiuoti

en: Bundle
lt: Paketas
