Background Image (2.0.2) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Medium
ne: माध्यम

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Route
ne: मार्ग

en: Bundle
ne: पोका
