Background Image (2.0.2) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Enable
ro: Activare

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: View
ro: Afişează

en: Path
ro: Cale

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: Continue
ro: Continuare

en: N/A
ro: N/D

en: Advanced
ro: Avansat

en: Medium
ro: Mediu

en: Override
ro: Înlocuieşte

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Entity
ro: Entitate

en: Changed
ro: Schimbat

en: Target
ro: Ţintă

en: Route
ro: Rută

en: Embed
ro: Încorporat

en: Inherit
ro: Moşteneşte

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entities
ro: Entități

en: Error generating image.
ro: Eroare la generare imagine.
