Background Image (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: N/A
gl: N/D

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Medium
gl: Medio

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Target
gl: Destino

en: Route
gl: Ruta

en: Embed
gl: Incrustar

en: Speed
gl: Velocidade

en: Inherit
gl: Herdar

en: Bundle
gl: Paquete

en: Entities
gl: Entidades

en: Error generating image.
gl: Erro o xerar a imaxe.
